IP: 78.62.40.203 Pradėta: 2015.02.15 11:54
Yra pasiūlymas nereaguoti į kandidato į merus kuriamas temas, nes tokio pobūdžio temos ir atsiliepimai į jų aktualijas, tai yra diskusijos, kurias galėtų narplioti tik pačios žemiausios kastos kaimo pletkininkės.

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

82-ai IP: 188.69.195.168 Atsakyta: 2015.03.04 06:42
Mačiulaitis pistuko ir negeria, ir neturi. O turėti namuose alkoholinius gėrimus, įstatymas nedraudžia. Jei manęs žmogus prašo, aš turiu teisę jam neatsakyti. Taip pat turiu teisę vartoti ir turėti naminę degtinę (samogoną). Nusipirkti naminės degtinės galite parduotuvėje ,,Vilniaus degtinė:. Jei manęs prašo butelio degtinės, aš esu davęs ir ne vieną kartą. Esu keletą kartų davęs naktį. Bet tai nėra sistema. Tai ir nebus sistema. Galėčiau išvrdinti tuos kelis konkrečius atvejus, kada esu naktį davęs degtinės. Bet nonoriu ,,to" daryti, nes reiktų įvarinti konkrečius žmones. Už tuos kelis duotus butelius nesu paėmęs nei lito. Aš neprekiauju alkoholiu, aš nekeičiu alkoholį į vogtus iš namų daiktus, aš nekeičiu alkoholįį kruopas. Bet alkolinių gėrimų dažniausiai namie turiu, kaip ir daugelis žmonių.
Aš nesu abstinentas, nesiruošiu (kol kas) koduotis, nekovoju su alkoholio vartojimu, bet tikiu, kad bendrom jėgom galime sumažinti betvarkę, susijusią su naktine prekyba pilstuku ir samogonu. Pvz. vakar naktį skambino žmonės ir prašė ,,padėti", nes niekur negali ,,gauti" nors ir turi pinigų. Aišku aš ,,nepadėjau", nes jau buvo po 22 val. Rezultate šiandien žmogus blaivas ir eina dirbti. Manau, kad tai jau ,,pasiekimas". Prieš pora metų ,,taškų" buvo pasirinkimas. Nors didumai Raudonės gyventojų ,,tai" ne problema.
A.Mačiulaitis
Miunchenui. IP: 82.140.156.245 Atsakyta: 2015.02.26 21:07
Jus geriau nuvykite y Raudone, ir paklauskite bet kurio jy pazystancio zmogaus , ir tada Jus suzinosite kas jis per vienas ! ! ! bet kiek girdejau , kad PILSTUKO tai bet kuriuo paros metu gali pristatyti , o ypac nakty ! ! !
Reklama: skelbimai
Miunchenas IP: 178.10.178.130 Atsakyta: 2015.02.21 10:51
Mieli žemiečiai! Kodėl jus tokie pikti ant žmogaus kuris nebijo sakyti teisybe visiems girdint ir matant....Oi kaip teisybė bado akis kad nuteikinėti reikia visus prieš viena! O tas 'durnius' kaip kas išsireiškė, nėra jau toks ir durnius! Taip kad mieli žemiečiai palaikykime geras Mačiulaičio idėjas!
Ne pletkininkė IP: 94.244.68.171 Atsakyta: 2015.02.16 00:20
Kuo daugiau žmonių reikš savo nuomonę visokiomis temomis, tuo daugiau priartėsime prie tiesos.O melas, kaip " ta yla iš maišo"-visada išlys..Tad šnekėkime, geriausia aišku-ne pletkinti.
raudoniske IP: 84.15.191.78 Atsakyta: 2015.02.15 14:51
Aš esu kaimo pletkininkė, todėl ignoruoti nesiruošiu. Tik kad visi pletkina apie Mačiulaitį. Gal geriau paplatinti apie Kazakeviciu.
pritariu IP: 188.69.193.54 Atsakyta: 2015.02.15 13:51
pilnai pritariu naujai temai. siūlyčiau redakcijai iš vis anuliuoti mačiulaičio pradėtas temas. ne be reikalo ,,šviesa" jo straipsnių nespausdina. reikia visiems susitarti ir nebalsuoti už tą durnių. ignoruokim mačiulaičio pradėtas temas visi.
IP: 78.62.118.206 Atsakyta: 2015.02.15 13:30
Deja mieste pletkininkių dar daugiau,tai gal apsieikim be įžeidinėjimų,o dėl viso kito 100 procentų .
Reklama: skelbimai
Mūsų partneriai