IP: 188.69.199.255 Pradėta: 2015.02.14 08:09
SKUNDAS
2015-01-23
Raudonė

Mes, žemiau pasirašiusieji Jurbarko rajono gyventojai, kreipiamės į Susisiekimo ministeriją, tikėdamiesi atkreipti Jūsų dėmesį, į didžiulę problemą, dėl netvarkomo kelio ruožo Raudonėnai – Stakiai (Jurbarko rajonas. Kelio ruožo nr. 1706)
Kelias yra labai blogos būklės: išdaužytos didžiulės duobės. Automobiliai priversti važiuoti pirma pavara, kad nesugadinti pakabos.
Kelias yra apkrautas, nuo pat 7 val. ryto iki 22 val. vakaro, minėtu keliu pradeda važinėti daugybė automobilių.
Prieš prasidedant šalčiams nuolat telefonu kreipiamės į Jurbarko kelių tarnybą ir Tauragės regiono kelius, kad kol kelias nėra įšalęs, reiktų kelią nugreideriuoti. Deja mums atsako, kad kelio greideriavimui nėra lėšų, nes visi pinigai ,,dingsta“ Vilniuje, o kelių tarnybai Jurbarko raj. kelių lyginimui lėšų neskiriama.
Taipogi kelias Raudonėnai- Stakiai žiemos metu niekada nepabarstomas. Visą žiemos periodą kelio danga būna labai slidi ir automobilių sustabdyti praktiškai neįmanoma, kas sukelią grėsmę tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems.
Prašom padėti išspręsti problemą dėl neremontuojamo ir žiemos metu nebarstomo kelio.

Kaimo bendruomenės ,,Prie Raudonės pilies“ pirmininkas
Algirdas Mačiulaitis

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

Daug pasirašo IP: 188.69.209.107 Atsakyta: 2015.02.23 07:31
Pasirašė labai daug žmonių. Labai džiugu, kad kad ir kaip žmonės nemylėtų ir nekestų Mačiulaičio, bet dėl kelio savo parašus padeda.
A.Mačiulaitis
raudoniske IP: 88.222.13.33 Atsakyta: 2015.02.20 12:47
Mano nuomone, jei pagrindiniai keliai blogai priziurimi, o issireikalauti prieziuros neimanoma, tai apie atokesniu keliu prieziura juo labiau yra nustumta i sali. Tai gi, rasant rastus, yra didesne tikimybe atkreipti ministerijos demesi i ta kelio ruoza, kuriuo transporto judejimas yra didesnis ir visai nesvarbu kad jis veda pro Maciulaicio sodyba ( nors iki Maciulaicio ukio pravaziuojama dar bent pro tris namus, ir uz jo taip pat yra "pasibarste" pavieniu sodybeliu). Juk kalba eina apie visa kelio ruoza iki Stakiu. O kuomet kompetentinga institucija pamatys sio kelio ruozo situacija ( nes per daugeli metu dar vis nepastebejo), manau bus galima ir atokesniu keliu remonta inicijuoti...
Zinoma, asmeniniu paskatu galima izvelgti, bet tai yra zmogiska savybe, kuri, manau, yra pas kiekviena cia rasanti ar tik skaitanti komentarus.
kaimynui IP: 188.69.199.249 Atsakyta: 2015.02.19 06:45
Jūs man juokingas. Ir ne tik Jūs. Kodėl Jūs Mačiulaičio elgesyje stengiayės įžvelgti tik blogį. Jug jeigu kelias bus remontuojams, nuo to geriau bus visiems, ne tik Mačiulaičiui.
A.Mačiulaitis
Kaimynas IP: 78.62.161.96 Atsakyta: 2015.02.18 18:14
Ką jūs...jug Mačiulaičiui dulkėtas kelias netinka..reikia kaip būsimam merui raudonu kilimu nutiesto ..o žmogau , pradėk gyvenimą teisingą nuo savęs.
mačiulaitis IP: 188.69.215.216 Atsakyta: 2015.02.15 17:18
galima kalbėti apie visą rajoną, ar net apie visą Lietuvą. per debatus verslo centre Kazakevičius pasalė, kad Raudonėje keliai prižiūrimi ,,puikiai". tiesa sakant aš net bijau paliesti didesnę problemą, nes ką aš bepaliesčiau, viskas yra ne taip, ką matau aš. Todėl kalbėdamas tik apie kelio ruožą Raudonėnai-Stakiai turiu vilties, kad ,,prieštaraujančių" įsigysiu ne tiek daug. O įsivaizduoju kaip mane pultų rajono žmonės, jei būčiau skundą parašęs viso rajono vardu. gal kada nors įsidrąsinsiu, bet dabar dar bijau.......
A.Mačiulaitis
Rinkėjas IP: 78.62.40.203 Atsakyta: 2015.02.15 11:32
Koks tu būsi rajono meras, jei tau rūpi tik kelio atkarpa, kuria tu važiuoji iki savo ūkio? Pavažinėk pas rajono rinkėjus atokesniais keliais , tai dar ne tokių reginių išvysi.
Sėkmės rinkimuose!
raudoniskis IP: 86.38.113.141 Atsakyta: 2015.02.15 09:37
butinai pasirašysim. burdaka turi baigtis
kodėl nebarstomi IP: 188.69.214.66 Atsakyta: 2015.02.14 19:07
iš tiesų labai įdomus klausimas, kodėl žvyrkeliai nebarstomi. Kol kas nuo savo versijos susilaikysiu. parašysiu po susitikimo su ministru. manau, kad čia kažkokia klaida. jeigu kelias slidus, tai jis turėtų būti barstomas. o ar tai žvyrkelis, ar betonuotas kelias, ar grindinys-koks skirtumas. bent aš nesuprantu , dėl ko žvyrkeliai nebarstomi. Pora savaičių žvyrkelis buvo tikra čiuožykla. Jei vieną kartą būtų pabarstę, ledas būtų ištirpęs. Na bet palaukim , ką pasakys ministras
A.Mačiulaitis
Asilui IP: 88.222.13.33 Atsakyta: 2015.02.14 11:23
is temos suprantu kad kelias Raudonėnai- Stakiai, tai ne tik zvyrkelio ruozas... tai gi yra atkarpa asfalto, kuri turi buti tinkamai priziurima ziema, bet to nedaroma.
Asile IP: 78.57.150.207 Atsakyta: 2015.02.14 10:01
Nuo kada žvyrkeliai barstomi?
Mūsų partneriai