IP: 188.69.215.202 Pradėta: 2015.02.01 20:39
Keletą kartų į Kauną teko pavežti gerai pažystamą žmogų. Nemėgstu tylėti, tad ir savo pakeleivius dažniausiai ,,prašnekinu“. Nors ir mano pakeleivis pasitaikė ne iš ,,tylinčiūjų“. Pasikalbėjom apie rengiamą referendumą. Mano pakeleivis mane ,,sukritikavo“, jog mano ,,lakstymai“ po visą Lietuvą neturintys prasmės, nes tai tik pinigų švaistymas. Mano pakaleivis pasigyrė, kad dirbdamas saugos tarnyboj ,,į rankas“ gauna apie 2000 litų, o ,,antrą tiek“ pasidaro ,,juodais“, nes saugo nebaigtas statybas, o tai galimybė naktimis pardavinėti medžiagas už pusę kainos. Mano pašnekovas pasigyrė, kad ,,taip dirba“ ju ne pirmą sezoną.
-Dar vasarą vienai statybos įmonei pagaminom durų už 17000 litų. Atsiskaityti žadėjo iš karto , kai durys bus įdėtos. Deja nei ,,iš karto“ , nei po mėnesio pinigų niekas nepervedė. Praėjus penkiems menesiams, į mano skambučius pradėjo neatskinėti. Kartą užsukau į pačią įmonę. Ofiso durys buvo užrakintos. Man į akis ,,krito“ ant durų užklijuotas lipdukas ,įmonę saugo..................“. Paminėta saugos tarnyba pasirodė man labi gerai žinoma. Ąsmeniškai pažystu tos įmonės direktorių. Tuoj pat paskambinau ir paklausiau, ar jam žinoma su manim neatsiskaitanti organizacija. Mano pažystmas trumpai papasakojo, kad minėta įmonė taipogi skolinga ir saugos tarnybai, ir skolas gražina vangiai. Ir trumpai papasakojo, kad iš tos statybos įmonės nuolat dingsta statybinės medžiagos ir įmonė randasi ant bankroto ribos. Išgirdęs ,,tą“ informaciją prisiminiau savo pakeleivį, kuris dirba toj pačioj saugos tarnyboj. Ir kaip pasielgt man...

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

Norėjau ne apie pinigus IP: 188.69.210.95 Atsakyta: 2015.02.10 05:11
Aš pinigus jau gavau. Bet norėjau parašyti apie tai, kad žmogus, kuris man pasigyrė, kad gerai vokdamas gyvena, pasirodo ne tiesiogiai vogė iš manęs.
A.Mačiulaitis
Gintare IP: 78.63.92.79 Atsakyta: 2015.02.02 19:12
Vytautas labai teisingai ir aiškiai pasakė.
Pridėsiu: prieš darydamas sandėrį pasirašyk sutartį . Na ir įmonės išieškojimo pastangos priklauso nuo sumos. Man ir keli šimtai lt kišenių nedrasko, bet ką čia lygintis su 17000.
Reklama: skelbimai
Vilija IP: 78.62.135.113 Atsakyta: 2015.02.02 10:50
Skolas išiesškojimo tvarką numato įstatymai. Labai geras patarimas kreipti į išieškojimo įmonę. Jie puikiai susitvarko su savo darbu. Kas liečia kitą klausimą - mano manymu direktorius nevisada žino ką veikia jo pavaldiniai. Kartais net nesugalvotum kokias "machinacijas" pastarieji sumąsto. Manau padarytumėte labai didelę paslaugą informuodamas vadovą apie padėtį jo įmonėje. Ką jis darys su ta informacija, tai jau jo galvos skausmas. Asmeniškai aš būčiau laba dėkinga už tokią pagalbą.
Vytautui IP: 188.69.212.102 Atsakyta: 2015.02.02 07:10
Aš nrėjau patarimo, kaip men elgtis ne dėl pinigų išsimušimo. Pinigus pasiimti visada yra būdų ir aš jų žinau ne vieną.
vytautas IP: 86.100.92.250 Atsakyta: 2015.02.01 22:17
viskas labai paprasta. paskambini ir prašai sumoket, jei nesumoka siunti registruota laiška ir mandagiai paaiškini kad jei nesumokės kreipsies į teisma ar tiesiog parduosi skola skolos išieškotojams arba juos nusamdysi kad tavo vardu išieškotų. ir po tokio laiško paprastai skolininkai susimoka. nes tokiu atveju jiem reikės ne tik skola bet ir delspinigius ir antstolių darba apmokės. nebent ta firma visai bankrutuojanti tada jau niekas nepadės. bet jei davei prekes be jokio avanso ir nepasitikrines net internete ar įmonė gerai laikosi tai tik pats kaltas. yra gi puslapis rekvizitai.lt kur galima apie įmones sužinot kaip laikosi, ar skolinga, ekonomine būkle, kiek darbuotojų dirba, kokia apyvarta ir panašiai. kaip sakoma "kvaila ir bažnyčioj muša". bus pamoka :)
Mūsų partneriai