IP: 188.69.215.213 Pradėta: 2015.01.16 07:07
Buvau sukuręs naują temą. Tema apie mano vizitą pas ministrus. Kažkodėl tema panaikinta. Gal del to, kad ten pavarde Mačiulaitis. Sviesa mano straipsniu nespausdina is vis. gal ir musu laikas nenori, kad figuruotu mano pavarde.

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

IP: 78.62.118.206 Atsakyta: 2015.01.26 12:46
girdėjau,kad svarbiausia Kaziu darbe i,neužmiršt parūkyt ir pietus pavalgyt.Tikras šūkio-svarbiausia AŠ ,atspindys.
Apie galvojimą IP: 188.69.197.97 Atsakyta: 2015.01.24 07:02
Tam, kad rinkėjai negalvotų, daroma viskas. Negi konservai ir socdemai pradės ,,atvėrinėti kortas" , kad į mero postą deleguoja vidutiniokus. Tai daroma specialiai, kad rinkėjas įsivaizduojtų, jog rinkimai tikri, demokratiški, o mero postą lyg ir sažiningai laimės.Ir koncervai, ir socdemai turi rimtų asmenybių(Alminas, Kasputis) , kuriuos tikrai gerbia žmonės, ir jie būtų gan stipriai ,,susirėmę" su Juška. Bet šitie žmonės yra pavojingi pačioms partijoms, nes turi savo tvirtą nuomonę ir žmonių palaikymą. Partijoms reikalingi marionetės kaip Šimkus ir Kazakevičius. Tuo partijos ir stiprios, kad turi savo chlapčiukus, kurie pasišventę aklai tarnauti grupuotės vadeivai....A.Mačiulaitis
Reklama: skelbimai
stebėtojui IP: 78.62.19.174 Atsakyta: 2015.01.22 21:54
Reiškia, tai puikus svajonių darbas (vicemeras), o aš kvailys, kai man savo laiku tai siūlė nesutikau. Jeigu išties taip yra kaip aprašyta, rinkėjai turėtų kiek daugiau galvoti balsuodami.
stebėtojai IP: 188.69.196.128 Atsakyta: 2015.01.21 20:25
valdininkai turėtų atsakyti už vaikščiojimą į darbą, bet nedirbimą. PVZ Šimkus (vicemeras) neturi net užrašų knygutės. Nes jam tai nereikalinga. Kazys visiems pasakoja, kad jo darbas šeštadienį nueiti į kokią nors šventę ir paskaityti kažkieno parašytus žodžius. Tai visiems pasakoja pats Kaziukas (Paužos dešinioji ranka). O ,,tokiu Kaziukų" pilnos savivaldybės. Kol ,,tokie Kaziukai" tik vaikščios į darbą, niekas tikrai nepagerės.
Stebėtojas IP: 37.0.224.164 Atsakyta: 2015.01.21 17:00
Manau, kad nepakeičiamų nėra. Taigi nera skirtumo ar Maciulaitis ar kitas veikėjas(ai),kuris(ie) jau dabar sėdėdamas(mi) prie lovio plauna pinigus už kuriuos ištiktųjų būtų galima iškloti plačius Jurbarko šaligatvius,ant kurių leistusi "Rainier" ar "Wizzair" lėktuvai pilni lietuvių emigrantu. O šie jais vaikščiotu tikai grįžę atostogu ir, kaip bebūtų malonu jais kulniuoti tai, retas kuris nuspręs dėl jų sugrįžti iš emigracijos. Taigi mano nuomone teisine baze turi būti tokia, kad veikėjai, sėdintys tam tikrose (jų įsivaizdavimu nepajudinamose) kėdėse būtų patraukti baudžiamojon atsakomyben ir turėtų atsakyti savo kailiu bei asmeniniu turtu. Kol to nebus,tol pajudinamas ir pakeičiamas Juska, Maciulaitis, ar kitas eilinis veikėjas svaistys mūsų, kaip mokesčių mokėtojų ar ES pinigus.
Rinkėja IP: 78.62.114.66 Atsakyta: 2015.01.21 16:18
Nekalbėk už visus .Aš balsuosiu už V.Rekešienę .Protinga moteris .
rinkejas IP: 188.69.194.184 Atsakyta: 2015.01.19 16:00
tegu nesistengia mačiulaitis. jo vis tiek niekas nerinks i merus. be reikalo tas kvailys pinigus leidzia. raudone visi balsuos uz kazakeviciu. puikiausias zmogus, nesusikompramitaves, kaejime nesedejes, o svarbiausia konservatorius
Reklama: skelbimai
t.p. IP: 188.69.197.101 Atsakyta: 2015.01.17 19:37
mačiulaitis tikras kvailys. rajonas puikiausiai tvarkomas. visur gražu, švaru, nėra nei mažiausios korupcijos. reikia didžiuotis tokiu meru kaip Juška.Žmogus stengiasi dėl rajono gerovės. O atsiranda toks asilas kaip mačiulaitis, ir šmeižia mūsų merą. paskaitykit ką jis rašo ,,karštam komentare". gėda skaityt man. juška mūsų lyderis. Pažiūrėkit, net šaligatviai Jurbarke patys plačiausi Lietuvoi. Ką tai reiškia. Tai reiškia kad Juška ruošiasi emigrantų sugrįžimui ir reikia labai plačių šaligatvių. Ir nereikia galvoti, kad Juška su savo įmine darė tuos gigantiškus į pakilimo taką panašius šaligatvius. Visų pirma Juška galvojo apie žmonių gerovę. Vot.................
Nujauciantis IP: 82.140.156.245 Atsakyta: 2015.01.17 14:40
Jums ponas reiketu butinai apsilankyti pas psichiatrijos ministra !!!
Mūsų partneriai