IP: 78.62.221.171 Pradėta: 2014.08.17 19:21
Prauze miesto jubiliejus. Kokios nuotaikos po jo?

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

juozas IP: 78.62.57.103 Atsakyta: 2014.10.09 16:07
o man labai patiko musu savaldybes atstovu susirupinimas ir stengimasis tai sventei taip miesta ispuosti ;o ipac meras ; komunalinio atstovai ir ta moteris kuri vadovaujia apzelinimam; verslininkai visi geros valios zmones ; visi liksmi dziagesi kad musu jurbarkas toks grazus; okas kritikojia jau matosi neturi ka veikti;per tuos metus musu miestas pasikeite neatpazystamai; visi kaimynu miestai pavydi; taip laikykities nenuleiskit nosies;malaciai;
Jurbarkiškis IP: 86.100.93.220 Atsakyta: 2014.10.08 12:35
Po šventės baigė tvarkyti parką tai dabar mašiniukai prie flygelių stovi nors yra ženklas draudžiantis įvažiuoti.Matomai ten ęsančių įstaigėlių klerkai laiko save didesniais nei tie kurie sėdi savivaldybėje.Gali greitai vėl prireikti parko takų remonto.
Reklama: skelbimai
Baliauninkas IP: 78.62.143.148 Atsakyta: 2014.09.16 08:24
Šventė gera. Jokių dvaro tradicijų niekas nesilaikė, o gal ir nežinojo. Jurbarko ponai perspjovė kolonistą Vasilčikovą. Kolonistas niekad su savo svečiais iš Peterburgo cerkvėje negirtuokliavo. Rezervų tobulėti dar yra. Sekantis balius - Jurbarko katalikų bažnyčioje.
dar nepykstat? :) IP: 78.62.255.132 Atsakyta: 2014.08.21 20:03
mastau sau kodėl fejerverkas buvo paleistas iš rato vidurio o ne iš žirgų konkuro pusės kur niekam nebūtų reikėje grežiotis ir dairytis kas ir iš kur.Gal dėl tuo metu cerkvėje puotavusių ponų kad jiems būtų patogiau,kas bepasakys??? Gerai tai,kad ant scenos nebuvo politinių vapalionių,bet delegacijų kalbos man pasirodė per ilgos.Ilgokos pauzės tarp grupių pasirodymų irgi šiek tiek trikdė.Trečia diena-labai norėjau gauti žuvienės iš rajono vadovo rankų ale nepasisekė :) Visumoje šventė graži,čia mano pastebėjimai organizatoriams.Atskira pagarba Gintarui Zareckui kuris nepasidavė spaudimui ir nepradėjo šventinės ceremonijos kol mes buvę eisenoje nepasiekėme aikštės.Šaunuolis,tikiuosi,kad taves valdžia labai nenuskalpuos,kad nepaklusai :) Viliuosi,kad neprasidės ir raganų medžioklė.Ką manote jūs gerbiamieji? Visiems geros kloties, o man naujo IP adreso :)
norit pykit norit ne IP: 78.62.255.132 Atsakyta: 2014.08.21 19:36
Labai viliuosi,kad už savo nuomonę nebūsiu prikaltas prie kryžiaus.Buvo daug gražių dalykų bet noriu išsakyti pastabas,buvo ir absurdo iš organizatorių pusės. Nu visiškai nesižiūrėjo dviejų ponių elgesys ir isterijos priepuolis,kada buvo tasomi eisenos dalyviai,kad ne taip rikiuojasi.Likau nemaloniai nustebintas,kad taip elgesi už kultūrą atsakingi žmonės.Kur jūs čia matote kultūrą??? Eisenos priekyje šalia vėliavos einanti dama su bridžais mano manymu irgi ne pats geriausias sumanymas. Pirma diena po prezidentės viešnagės visi liko kas sau,nei muzikos,nei nieko,žodžiu eik kur nori. Per Paryžiaus katedrą ekranuose vaizdas buvo net mažesnis nei scenoje,tai kam tada tie ekranai?Plius priekyje girti snukiai,kurių nesugebėjo patraukti policija.(eina gandas per pasaulį,kad pavedė braliukai latviai su apšvietimu) Fontanai Mituvoje??? kas ten per parodija?Lelijų ir ugnies šokis dienos pabaigoje ir kelios piššš raketos visiškas fiasko,po šio vaizdelio eik kur nori-tavo bėdos.Antra diena-prieš garbės ženklų įtekimą visi buvo priversti klausytis kažkokio elektroninio mergiotės kliedesio,kuris varė iš proto ir norėjosi palikti slėnį.Ar tokias nesamones reikėjo leisti,nebuvo nieko geriau? Žmonių vaikymas nuo rezervuotų suolų su policijos pagalba atskiras šou elementas,ką nebuvo galima pastatyti kelių savanorių kurie lakstė aplinkui.Vakarop perkrautos šiukšlinės ir iki viršaus pridergti kai kurie laikini wc irgi nesižiūrėjo.Taip pat nesižiūrėjo ir garbės pilietis jau dienos metu leides sau gerokai pauliavoti.Gal kam ir smulkmena,bet kildami atsiimti garbės ženklelių vienintelis Žilinskis buvo tvarkingai užsisegęs visas švarko sagas(visi kiti gali dar patobulėti,negi sunku buvo juos perpėti? Į sceną užlipes ministras su maike,mano nuomone parodė visišką nepagarbą jurbarkiečiams.Eina kalbos kad tipo pro šalį važiavo netyčia
Vėlavo IP: 81.7.86.105 Atsakyta: 2014.08.18 09:16
Visi visur vėlavo: Prezidentė vėlavo, eisena ėjo per ilgai, iškilmės vėlavo, koncertas bažnyčioje vėlavo, mero sriubos negavome...
Mūsų partneriai