IP: 188.69.211.255 Pradėta: 2014.01.20 21:27
Norėčiau atsikelti gyventi į Jurbarką. Bet ar yra Jurbarko mieste perspektyvų darbui.Kažkoks paradoksas.Nuvažiavau į Angliją, ten darbų nors vežimu vežk.Tik gyventi ten nesinori, nes ten viskas svetima.O čia viskas sava ir gyventi norisi.Tik ar yra čia darbo.Man patinka šitas miestas.Graži gamta, Nemunas, draugiški žmonės nes čia kaimas.O kaime visi vienas kitą pažysta ir jaučiasi žmonių šiluma vienas kitam.Man atrodo išvis Lietuvoi žmonės labai draugiški, o ypač kaime. Tad patarkit man, ar važiuoti gyventi į Jurbarką.

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

jurbarkietis IP: 86.100.92.95 Atsakyta: 2014.01.21 03:16
rajonas tai grazus, bet nera cia gerų darbu, nebent tik per pazintis arba turi susikurt sau pats darbo vieta. As pvz. irgi grįžau į jurbarka po mokslų ir padirbejes kitur 10 metu. bet tik del to, kad čia gimes auges ir giminiu daug. ir šeip tai jurbarkas ne kaimas o miestas. ir vienas senesnių Lietuvoje jeigu ka. jei pats nesi iš jurbarko kiles tai manau kad neverta čia važiuot. bent mano tokia nuomonė.
Vilma IP: 78.62.22.234 Atsakyta: 2014.01.21 01:19
Jurbarke tikrai gera gyventi , jeigu pats imiesi iniciatyvos ir darai , nelauki kada kas ką pasiūlys. Mūsų šeima tikrai turi ką čia dirbti ir gerai uždirbti .Jeigu rimtai domitės , galėsime parekomenduoti ir jums,ką galima čia veiti.
Reklama: skelbimai
Mūsų partneriai