IP: 81.7.94.225 Pradėta: 2012.05.25 11:52
Turiu durnų klausimų: kodėl kai kurie žmonės smagiai maukia alų ir kitokius šampanus, garsiai klausosi muzikos ir panašiai pramogauja ne kur panemunėse, o prie žydų kapinių tvoros? O paskui neranda krūmų ir tiesiog kapinėse meža kaip šunys ant vartų? Arba laisto liepas prie stovėjimo aikštelės - myžykla su geru vaizdu, ške, gražu? Tiesą sakant, nelabai suprantu ir tuos, kuriems gerti kavą ir valgyti picas bei panašius kebabus skaniausia prie kapinių tvoros. Daugiau nėra kur? Gal kas galėtų, taip sakant, argumentuoti?

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

eva IP: 86.100.207.109 Atsakyta: 2012.06.11 14:45
As uz Vaiva. Pritariu yra daug aiksteliu ir miskeliu,kur gali nuvaziuot pavalgyt,pagert ir paklausyt muzikos. Mes ir netoli gyvenam ir matom visa ta.Nesuprantu,nejau jaunimas neranda idomesniu vietu. Manau cia valdzia turetu biski pasidomet,o ir policija vakarais prasukt pro ten.Ar taip,ar taip jie ratais suka po miesta.
Rita Vaiva IP: 78.62.154.121 Atsakyta: 2012.06.04 21:48
Ir dar: aš negrūmojau. Kažkodėl norėjosi pokalbio. Nepavyko. Nu i nereik, je.
Reklama: skelbimai
Rita Vaiva IP: 78.62.154.121 Atsakyta: 2012.06.04 19:12
Apie mano reagavimą - ankstesniais metais aktyviai kviesdavau policiją, gal net pernelyg aktyviai. Nefotografuodavau, ne. Nemačiau reikalo. Dabar nusibodo. Aš viena, teturiu dvi rankas ir gana ribotą nervų skaičių - ir man dirbt reikia, nėr kada su durniais vajavotis. Ir mano darbas nėra kapinių priežiūra, turiu konkrečių tikslų ir jų siekiu. O dėl principingumo - nu ką aš galiu pasakyt. Niekas manęs neįdarbino nei kapinių sarge, nei tautos auklėtoja. Ir - pasikartosiu, aš viena. Durnių gi daug.
klausimelis IP: 213.190.36.53 Atsakyta: 2012.05.30 21:33
o kaip Vaiva, jeigu taip automobily "zodzio is dainos neismesi... ..ti", kur nors kitur ne prie kapu?
manau kad IP: 86.100.207.125 Atsakyta: 2012.05.29 20:19
turiu minti,gal būtų galima susukti dar vieną filmą kaip lietuvių barbarai žydų kapus niekina.Medžiagos tai yra. Kad jau užsikrovei tą kryželį tvarkyti tas kapines tai tavo asmeninis reikalas,nors gerbiu už tai (pats ten nei mergas dul...au,nei alų maukiau).Pasakyk vieną dalyką, kelis tokius "gamtos mylėtojus" ir jų auto nufotografavai ir perdavei policijai? Spėju kad nei vieno.O kodėl? Spėju,kad visi tavo pasiteisinimai nelabai vykę.Vadinasi trūko principingumo.Va ir turim uždarą ratą. O internete grūmoti visi sugeba
Rita Vaiva IP: 81.7.94.225 Atsakyta: 2012.05.28 11:21
Pora smulkmenų. 1. Gal tai ir nėra akivaizdu, bet mirusieji neturi pasirinkimo. Jie niekam negali užleisti savo vietos, na, niekaip negali pasitraukti. Gyvieji tokį pasirinkimą turi. Ir būtų labai gerai, jeigu gyvieji, jeigu neturi tikslo pagerbti mirusiuosius, kapinėse ir aplink kapines bent jau nesilinksmintų. 2. Mašinų stovėjimo aikštelė prie kapinių sutvarkyta tam, kad būtų patogu kapinių lankytojams. Tai: ne valgykla, ne baras ir ne restoranas, ne šokių aikštelė, ne šunų vedžiojimo aikštelė, ne šauni viena pasidulkinti mašinose (atsiprašau, žodžio iš dainos neišmesi), ne šaudykla.. sąrašą galima tęsti, ar ne? esama gi išradingų žmonių, jau nežinau, ką dar sumanys. 3. Man kartais kyla klausimas - o tokie "lankytojai", nuvažiavę savo giminių kapų aplankyti, irgi nusiveža picų, alaus, "geros" Garsios muzikos, kad visos kapinės skambėtų, ir smagiai įkalę pašoka prie tvorų? Ne? O kuo žydų kapinės kitokios, ką? Nesuprantu ir niekada nesuprasiu. Dixi.
Rita Vaiva IP: 81.7.94.225 Atsakyta: 2012.05.28 10:55
"viršininkui" O kuo čia dėta aš? Aš puikiai žinau, kas kaip vertina mano veiklą. Bet mes čia tikrai ne apie mane. Gerbti reikia kapines - jeigu tamstai ir panašiems nepaaiškino seneliai ir tėvai, tai man labai gaila tamstos vaikų, jeigu tokių esama - nes jiems irgi nebus kas paaiškina, kaip privalu elgtis kapinėse. O gaila.
Reklama: skelbimai
viršininkas IP: 78.62.228.41 Atsakyta: 2012.05.28 00:55
kokia pagarba gali būt? galvoji jie, bei jų tautiečiai, tave labai gerbia?
Rita Vaiva IP: 78.62.154.121 Atsakyta: 2012.05.27 22:49
Dėl dvigubo komentaro atsiprašau. Nemoku ištrinti. Blondinė ašai, ške.
Rita Vaiva IP: 78.62.154.121 Atsakyta: 2012.05.27 22:39
"viršininkui" Ir pensininkai vaikšto, ir turistų pasitaiko - man tai gėda tos kiaulidės, kuri kaskart po savaitgalio mašinų stovėjimo aikštelėj. Bet, matyt, gėda man vienai. Bet už jus visus nebetvarkau ir netvarkysiu.
Rita Vaiva IP: 78.62.154.121 Atsakyta: 2012.05.27 22:39
"viršininkui" Ir pensininkai vaikšto, ir turistų pasitaiko - man tai gėda tos kiaulidės, kuri kaskart po savaitgalio mašinų stovėjimo aikštelėj. Bet, matyt, gėda man vienai. Bet už jus visus nebetvarkau ir netvarkysiu.
Rita Vaiva IP: 78.62.154.121 Atsakyta: 2012.05.27 22:34
Manau - klaikiai nenormalu. Ir šunis ten irgi vedžioja, mėgėjus pasėdėti ant žolytės turiu smarkiai nuvilti. Ir vietų - pilnos panemunės. Parko irgi niekas nerakina, ar aš ką nors painioju? Atsibodo barbarai, kurie nežino, kas yra pagarba, atmintis ir elementari kultūra.
Reklama: skelbimai
viršininkas IP: 78.62.228.41 Atsakyta: 2012.05.27 22:29
man tinka ten, nevaikšto pensininkai, bei panašūs, ir nespokso keistais žvilsniais.
manau IP: 86.100.207.74 Atsakyta: 2012.05.27 21:04
manau normalu. kur daugiau jurbarke nueit kebaba suvalgyt ar alaus išgert? šunų ten niekas nevedžioja tai nebaisu ant žolytės prisėst :)
Mūsų partneriai